Advertisment

Riders Party Levice

Už tento víkend si zahráme na trojdňovom motorkárskom festivale . Môžete nás vidiet v sobotu (14. mája) o 18:00. Tento motorkársky zraz sa bude konať v Leviciach. O úspešnosti predošlých ročníkov Riders party hovorí aj jej zaradenie medzi 5 najväčších motorkárskych zrazov na Slovensku. Bude sa konať na kúpaliskách Margita - Ilona. V piatok vystúpia Deravý groš, Rock is back, Hovadá.sk, GnR revival, P.L.A.J. a Surt. V Sobotu si spolu s nami zahraj aj kapely Rodrigokruz, The Resorrection, Caliber X, Requiem, Men in age, Cellmates a Grobiani a Vidiek . Nenechajte si ujsťRiders Party a tým spojené množstvo zábavy. 

12.5.2011

 

 

Rockový Záber!

Anthology si znova zahrá na Rockovom Zábere. Tento raz sa ďalší ročník (už 14ty) uskutoční pri Dolnom Kubíne v Tília campe Gäceľ 17teho a 18 júna.. Festival bude dvojdňový a o žánrovú pestrosť nebude núdza. Vystúpia kapely ako Gladiator alebo slovenská punkrocková legenda Konflikt, nebudú chýbať ani Heľenine oči a Arzén . Taktiež uvidíte aj poľský speedmetalový nárez Chainsaw. Veľký priestor je tiež udelený domácim kapelkám. Od budúceho ýždňa lístky v predaji. Predpredajná cena je 9€ na 2 dni, ktorá bude časom stúpať tak neváhajte a kupujte. Viac info na rockovyzaber.sk


21.4.2011

 

 

Tour de Bar - Triangel pub Námestovo

Ďalšie pokračovanie úspešných "Tour de bar oravských kapiel" . Tentokrát v námestovskom Triangel pube. Zahrajú si sem 4 miestne formácie : Anthology , power-progressívný Caliber X , Nižňanskí pankáči -The Lampions a dalšia Nižňanská rocková formácia - Symphtom Pandorum . Koncert sa uskutoční 6.5.2011 o 20:00. Vstupné - 1,5 €. Všetci ste srdečne vítaní!


13.4.2011

 

 

Jazyk

Sociálne siete

Kontakt

Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidiet, musíte mat povolený JavaScript.

Mediálni partneri