Tour de Bar - Triangel pub Námestovo

Ďalšie pokračovanie úspešných "Tour de bar oravských kapiel" . Tentokrát v námestovskom Triangel pube. Zahrajú si sem 4 miestne formácie : Anthology , power-progressívný Caliber X , Nižňanskí pankáči -The Lampions a dalšia Nižňanská rocková formácia - Symphtom Pandorum . Koncert sa uskutoční 6.5.2011 o 20:00. Vstupné - 1,5 €. Všetci ste srdečne vítaní!


13.4.2011

 

Koncert v Košiciach zrušený!

Koncert čo sa mal odohrávať túto sobotu (2.4.) v Košickom Hell Pube bol zrušený kvoli problémom klubu. V Košíciach nás však ešte uvidíte, niekedy v lete, na festivale. Bližšie info upresníme neskôr.

 

Debutové CD Exitus vydané!

V novembri 2010 sme sa rozhodli nahrať debutové CD. Dnes je už CD vonku! Po niekoľkých mesiacoch je tomu konečne tak. Na CD nájdete 8 skladieb v celkovej dĺžke 38 minút . Obsahuje 7 vlastných piesní, pričom jedna je čisto inštrumentálna a jeden cover fínskej Apocalypticy. Nahrávali sme v štúdiu EMGE v Námestove a na nahrávaní, mixáži a masteringu sa podieľal Vlado Povala. Týmto mu za jeho odvedenú prácu ďakujeme. Dúfame, že sa Vám album bude páčiť. 


 

Jazyk

Sociálne siete

Kontakt

Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidiet, musíte mat povolený JavaScript.

Mediálni partneri